Konkurs BRD – Akcja Krwiodawstwa
Apel do mieszkańców i strażaków
Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Zalasowej informuje, że w dniu 27.04.2017 roku w szkole organizowany będzie etap powiatowy ogólnopolskiego konkursu Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Przy jego okazji chcę rozpowrzechnić w naszym środowisku lokalnym, gminnym właściwe nawyki dla kierowców w tym przypomnieć, że na każdym kierującym ciąży odpowiedzialność za siebie ale również za współpasażera i innych użytkowników w ruchu drogowym. Dlatego od godziny 9.00 przy szkole  można będzie skorzystać z symulatorów: zderzeń i dachowania. Chciałbym również prosić mieszkańców i strażaków o włączenie się do akcji honorowego oddawania krwi na rzecz ofiar wypadków drogowych. Wiem, że zawsze mogę liczyć na waszą ofiarność, dlatego proszę  o najcenniejszy dar – krew. Proszę również o rozpropagowanie akcji we wszystkich miejscowościach naszej gminy wśród znajomych i w rodzinach. Każda kropla krwi ma wartość życia. Akcja będzie zorganizowana w dniu 27.04.2017 roku w godzinach od 8.00 do 12.00 w „ Pałacu pod Dębami” w Zalasowej.
Proszę o wcześniejsze zgłaszanie udziału w akcji odpowiednio do Prezesów jednostek OSP lub telefonicznie pod numerem 14 654 32 22.
z wyrazami szacunku
Leszek Sutkowski