ODSZEDŁ NA WIECZNĄ SŁUŻBĘ

Zmarł druh Władysław Kantor
Z przykrością informujemy, że w dniu 13 grudnia 2016 roku w wieku 61 lat zmarł nagle druh Władysław Kantor. Wstapił w nasze szeregi w 1993 roku, wcześniej przez ponad 20 lat służył w Ochotniczej Straży Pożarnej w Szynwałdzie. Zasłużony, wielokrotnie odznaczany wzorowy strażak ratownik. Uczestniczył w wielu akcjach ratowniczo-gaśniczych,uroczystościach kościelnych i patriotycznych, zawsze niezwykle wrażliwy na potrzeby innych. Przez wszystkie lata pracy społecznej dał się poznać jako dobry kolega, przyjaciel a przede wszystkim człowiek o dobrym sercu, pełen uśmiechu i optymizmu zawsze chętny nieść bezinteresowną pomoc.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w Kościele Parafialnym w Zalasowej w czwartek
15 grudnia o godzinie 13:30.
Rodzinie składamy najszczersze wyrazy współczucia.
Cześć Jego Pamięci