II POWIATOWE HALOWE ZAWODY SPRAWNOŚCIOWE MDP.

2 grudnia w niedzielne przedpołudnie nasza drużyna MDP w składzie: Patrycja Papuga, Ola Magdziarczyk, Kryspin Lebryk i Mateusz Nalepa reprezentowali naszą gminę na powiatowych zawodach sprawnościowych MDP na hali w Koszycach Wielkich. Zawody zgromadziły na starcie reprezentantów gmin: Lisia Góra, Pleśna, Rzepiennik Strzyżewski, Tarnów, Wierzchosławice, Wojnicz, Zakliczyn, Żabno i Ryglice. Zawodnicy rywalizowali na specjalnie przygotowanym i dostosowanym do warunków hali torze przeszkód. W zawodach udział wzięło 41 druhów podzielonych na cztery kategorie wiekowe.
Tytuł „NAJSPRAWNIEJSZEJ DRUŻYNY II POWIATOWYCH HALOWYCH ZAWODÓW SPRAWNOŚCIOWYCH MDP” wywalczyła drużyna Gminy Tuchów. Serdecznie gratulujemy!!!!!
Tegoroczne zawody zostały rozegrane po raz ostatni w takiej formie, ponieważ od przyszłego roku halowe zawody sprawnościowe MDP będą odbywały się według nowego regulaminu i na trzech szczeblach tj. gminnym, powiatowym i co dwa lata na wojewódzkim.