4 maja – Dzień Strażaka

Obchody naszego święta rozpoczęliśmy przemarszem do naszego kościoła, gdzie uczestniczyliśmy w uroczystej Mszy Świętej w intencji wszystkich strażaków i ich rodzin. Po Mszy Świętej przemaszerowaliśmy do remizy gdzie zrobiliśmy pamiątkowe grupowe zdjęcie, po którym czekała na nas bardzo, bardzo wielka miła niespodzianka. Od rodziców dzieci i młodzieży naszej MDP otrzymaliśmy piękne życzenia, „ huczne 100 lat” słodycze dla MDP i piękny kolorowy prezent, w którym po rozpakowaniu był „ nowy wóz stażacki”   i  bardzo nam potrzebny RZUTNIK MULTIMEDIALNY !!!! Z całego serca dziękujemy Rodzicom, sprzęt ten bardzo ułatwi nam szkolenie młodzieży i strażaków.    Serce rośnie wiedząc,że ma się wsparcie tak pozytywnych dobrych przyjaciół.   DZIĘKUJEMY   Oczywiście nie zabrakło kiełbasek z grilla i opowieści o historii naszej jednostki, naszych honorowych zasłużonych strażaków na czele z Panem Julianem Pawłowiczem.    Dziękujemy Rodzicom, Panu Dyrektorowi Leszkowi Sutkowskiemu, ks. Proboszczowi Kazimierzowi Kozyrze za obecność i zawsze dobre słowo.
WSZYSTKIM STRAŻAKOM ŻYCZYMY WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE!!!!