Kochana Armio Marysi Rusza #Challenge Dziękujemy za nominacje OSP Ryglice#SerduszkoDlaMarysiMosoń Zbieramy pieniądze na operację oraz leczenie w zagranicznej klinice poprzez Fundację Pomoc Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba”. U 3-letniej Marysi Mosoń z Kowalowej zdiagnozowano guza mózgu Zasady są proste: Dostajecie nominację. Wykonujecie wyzwanie – zrobienie SERDUSZKA w dowolnej formie. Wpłacacie dowolną darowiznę.Pieniądze wpłacamy na konto Marysi Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawałek NiebaSantander Bank31 1090 2835 0000 0001 2173 1374Tytułem: 3318 pomoc dla Marysi Mosoń Lub https://www.siepomaga.pl/marysia-moson Nominujecie do zadania przynajmniej 3 zespoły (zespoły straży pożarnej ,zespoły muzyczne inne służby mundurowe, stowarzyszenia, KGW, instytucje, firmy). Filmik/zdjęcie z realizacji zadania udostępniacie na swoim Facebooku. Realizacja zadania jak najszybciej! Nominujemy:Zespół Szkolno – Przedszkolny w Zalasowej KGW ZalasowaStowarzyszenie ZalasowianOsp Ksrg ZgłobiceOSP KSRG Szynwałd Nie bądźmy obojętni! Liczy się każda złotówka! Do dzieła!