OBÓZ SZKOLNO-WYPOCZYNKOWY MDP 31 sierpnia zakończył się obóz szkolno-wypoczynkowy dla Młodzieżowych Drużyny Pożarniczych z gminy Tuchów i Ryglice w Jodłówce Tuchowskiej. Przez 10 dni młodzi adepci pożarnictwa uczyli się trudnego fachu strażackiego i przez aktywny wypoczynek ładowali akumulatory przed zbliżającym się rokiem szkolnym. Nad 90 osobową grupą młodzieży czuwała grupa wychowawców, którzy włożyli ogrom pracy w opiekę i kształcenie podopiecznych. Z naszej MDP na obozie przebywało 27 młodych strażaków. Bardzo dziękujemy organizatorom za zorganizowanie obozu, szczególne podziękowania kierujemy dla komendanta obozu druha Łukasza Giemzy, który był pomysłodawcą i głównym organizatorem obozu ,dziękujemy.Dziękujemy wychowawcom i pracownikom ośrodka za opiekę nad naszymi strażakami.Wkrótce dokładna relacja z obozu.