OSP ZALASOWA

Rok założenia 1893

ELIMINACJE GMINNE OTWP

Dzisiaj w Szkole Podstawowej w Woli Lubeckiej odbyły się eliminacje gminne Otwartego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ” Młodzież Zapobiega Pożarom”.

W turnieju wzięło udział 71 uczestników, w trzech kategoriach wiekowych.

W pierwszym etapie turnieju wszyscy uczestnicy zmierzyli się z trudnym testem z zakresu przepisów pożarowych, znajomości sprzętu strażackiego, wiedzy na temat techniki pożarniczej, ratownictwa a także historii i tradycji ruchu strażackiego.

Po napisaniu testu najlepsi zawodnicy odpowiadali na wylosowane zestawy pytań.

Po bardzo wyrównanej i zaciętej rywalizacji wyniki przedstawiają się następująco:

Kategoria I klasy I-IV

1. Filip Zgłobiś MDP OSP LUBCZA

2. Bartłomiej Zalas MDP OSP ZALASOWA

3. Mateusz Słota MDP OSP KOWALOWA

Kategoria II klasy V-VIII

1. Aleksandra Piórkowska MDP OSP ZALASOWA

2. Hubert Winiarski MDP OSP JONINY

3. Jakub Matraj MDP OSP WOLA LUBECKA

Kategoria III szkoły ponadpodstawowe

1. Mateusz Zalas MDP OSP ZALASOWA

2. Wiktoria Gilska MDP OSP LUBCZA

3. Jakub Pomykacz MDP OSP ZALASOWA

Gorąco gratulujemy Wszystkim uczestnikom wyników oraz zaangażowania w przygotowania do turnieju. Dziękujemy organizatorom za przygotowanie turnieju, szczególnie dziękujemy druhowi Kamilowi za przygotowanie testów i pytań oraz druhnie Reginie za wzorowe przeprowadzenie turnieju. Zwycięzcom tj. Filipowi, Oli i Mateuszowi gratulujemy ogromnej wiedzy i życzymy sukcesów na etapie powiatowym turnieju.