OSP ZALASOWA

Rok założenia 1893

Eliminacje powiatowe OTWP w JRG 2 Tarnów

Eliminacje powiatowe OTWP w JRG 2 Tarnów
W piątek 17 marca 2017 roku Jednostka Ratowniczo – Gaśnicza nr 2 w Tarnowie była miejscem zmagań finalistów eliminacji powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „ Młodzież zapobiega pożarom”. W tegorocznych eliminacjach na tym szczeblu szkołę i jednostkę reprezentowały: Gabrysia Firmuga i Monika Radziszewska ( Szkoła Podstawowa). Tradycyjne eliminacje składały się z dwóch etapów: tj. pisemnego testu oraz części ustnej. Nasze dziewczyny tak jak w ubiegłym roku bardzo dobrze wypadły. Gabrysi niewiele brakło aby dostać się do części ustnej. Monika po części pisemnej zajmowała 3 miejsce. Ostatecznie „pudła” nie było, ale miejsce od 4 do 7 jest bardzo dużym sukcesem. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły i jednostki. Łącznie w tegorocznym finale powiatowym udział wzieło 74 uczestników ( 26 – szkoła podstawowa, 30- Gimnazjum, 18 – Szkoła Średnia) a zwycięzcy w poszczególnych grupach będą reprezentowali powiat tarnowski na etapie wojewódzkim, który 8 kwietnia 2017 roku odbędzie się w Wieliczce. Dokładne wyniki na stronie ZOSP Tarnów. Bardzo serdecznie gratulujemy Natalii i Reginie Augustyn z OSP Lubcza, które również reprezentowały naszą gminę  za super wyniki. Regina w kategorii Szkół Gimnazjalnych była trzecia. Natalia bardzo pewnie wygrała w rywalizacji szkół średnich. Natalii życzymy powodzenia na etapie wojewódzkim.