OSP ZALASOWA

Rok założenia 1893

ELIMINACJE POWIATOWE OTWP W JRG 2

ELIMINACJE POWIATOWE OTWP W JRG 2

W dniu 11 kwietnia 2018r na obiekcie JRG 2 KM PSP w Tarnowie, odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej powiatu tarnowskiego. W turnieju udział wzięło 69 uczestników podzielonych na trzy grupy wiekowe. Po raz piąty z kolei w tym etapie mieliśmy swoich reprezentantów i tak naszą jednostkę i szkołę reprezentowali: Mikołaj Kukla, Ewelina Laska i Kacper Micek.Nie udało im się awansować do kolejnego etapu ale uzyskali bardzo dobre wyniki GRATULUJEMY. Z naszej gminy w turnieju wzieła również reprezentacja MDP OSP Lubcza w składzie Regina Augustyn, Natalia Augustyn i Wojtek Kumięga, którzy wykazali się super wiedzą zajmując miejsca na podium i tak Regina wygrała w kategorii szkół gimnazjalnych a Wojtek był drugi w kategorii  szkół podstawowych.Bardzo im gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym etapie eliminacji wojewódzkich 28 kwietnia w Wieliczce.