OSP ZALASOWA

Rok założenia 1893

Gminne Zawody Strażackie

Gminne Zawody Strażackie
 W niedzielę 16 lipca na stadionie w Joninach
odbyły się zawody sportowo – pożarnicze jednostek OSP i MDP z gminy Ryglice. Zawody zostały rozegrane w następujących konkurencjach:sztafeta pożarnicza 7 x 50 m z przeszkodami i ćwiczenia bojowe. Zawody te są ważnym sprawdzianem sprawności organizacyjnej i bojowej strażaków, a także będącego w ich posiadaniu podstawowego sprzętu. Są także znakomitą popularyzacją strażackiego ruchu w poszczególnych miejscowościach. Naszą jednostkę reprezentowało pięć drużyn, jedna seniorów i cztery MDP tj. razem 12 dziewczyn  i 19 chłopaków. Wszystkie nasze drużyny bardzo dobrze poradziły sobie w obu konkurencjach, zadania wykonały sprawnie bez błędów. Drużyna męska seniorów zajęła 3 miejsce, MDP chłopaki 2 miejsce i MDP dziewczyny starsze 3 miejsce. GRATULACJE!!!
Szczególne podziękowania i wyróżnienia dla naszych dwóch najmłodszych drużyn bo był to ich pierwszy start w zawodach. Przyjechali po naukę a powalczyli ambitnie z charakterem. Zwycięzcami zawodów po raz kolejny zostali strażacy z Jonin, również wśród dziewczyn MDP OSP  Joniny zajęły 1 miejsce. Serdeczne Gratulacje!!!
Wśród chłopaków MDP wygrali zawodnicy OSP Wola Lubecka.  Niżej wyniki końcowe:
Drużyny Ochotniczych Straży Pożarnych
1.OSP Joniny
2.OSP Ryglice
3.OSP Zalasowa
4.OSP Lubcza
5.OSP Wola Lubecka
6.OSP Kowalowa
Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze Dziewczyny:
1.OSP Joniny
2.OSP Kowalowa
3.OSP Zalasowa 2 (starsze)
4.OSP Zalasowa 1 (młodsze)
Chłopcy:
1.OSP Wola Lubecka
2.OSP Zalasowa 2 (starsi)
3.OSP Kowalowa
4.OSP Zalasowa 1 (młodsi)
Drużyny mieszane:
1.OSP Wola Lubecka
2.OSP Lubcza
Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom gratulujemy ambicji,walki i zaangażowania. Organizatorom dziękujemy za przygotowanie zawodów i nagrody.