OSP ZALASOWA

Rok założenia 1893

II SZKOLNY TURNIEJ WIEDZY POŻARŃICZEJ

II SZKOLNY TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ
W dniu 21 lutego 2017 roku w naszej szkole odbyły się eliminacje szkolne Otwartego Turnieju Wiedzy Pożarniczej – Młodzież zapobiega pożarom. W turnieju wzięło udział 30 uczestników. Eliminacje składały się z testu pisemnego  z zakresu wiedzy o ochronie przeciwpożarowej, sprzętu pożarniczego i ratowniczego, udzielania pierwszej pomocy i historii straży pożarnej. Po napisaniu testu dla najlepszych odbyła się dogrywka czyli losowanie dodatkowych pytań na które uczestnicy odpowiadali ustnie. Po bardzo wyrównanej i zaciętej rywalizacji wyniki przedstawiają się następująco:
Szkoła Podstawowa
1. Gabriela Firmuga
2. Monika Radziszewska
3. Aleksandra Magdziarczyk
Gimnazjum
1. Karolina Chaim, Ewelina Laska
2. Damian Czarnik
3. Anita Stańczyk
Poziom eliminacji był bardzo wysoki. Poprawnie rozwiązanych testów  – 83%. Do etapu gminnego zakwalifikowały się:
Szkoła Podstawowa
– Monika i Gabriela
Gimnazjum
Karolina i Ewelina

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy wiedzy i wzięcia udziału.