OSP ZALASOWA

Rok założenia 1893

ODSZEDŁ NA WIECZNĄ SŁUŻBĘ

Zmarł druh Czesław Sarad

Z przykrością informujemy , że w dniu 01.12.2020 r. w wieku 67 lat zmarł druh Czesław Sarad, który przez 52 lata był czynnym strażakiem naszej jednostki. Służył również przez wiele lat w Zakładowej Straży Pożarnej Zakładów Azotowych. 

Wieloletni Naczelnik naszej jednostki . Zasłużony, wielokrotnie odznaczony, wzorowy strażak ratownik. Uczestniczył w wielu akcjach ratowniczo-gaśniczych, uroczystościach kościelnych i patriotycznych.

Przez wiele lat pracy społecznej dał się poznać jako radosny, uśmiechnięty, zawsze chętny do pomocy, godny zaufania i przekazujący innym swoje doświadczenie i wiedzę przyjaciel. W jego działaniach na rzecz naszej społeczności dostrzegalne było wielkie poświęcenie, aby nieść pomoc mieszkańcom i chronić ich dobra. Postrzegany jako wzór do naśladowania dla innych druhów, których zarażał swoim hartem ducha i optymizmem.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w Kościele Parafialnym w Zalasowej w czwartek 3 grudnia o godzinie 11.

Rodzinie i bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia.

CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI