OTWP TARNÓW

OTWP ELIMINACJE POWIATOWE
1 kwietnia odbyły się eliminacje OTWP powiatu tarnowskiego. W turnieju, który miał miejsce w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie udział wzięło 69 uczestników, podzielonych na trzy grupy wiekowe. Naszą jednostkę reprezentowali: Monika Radziszewska i Gabriela Firmuga w grupie szkół podstawowych oraz Mateusz Nalepa i Damian Czarnik w grupie szkół gimnazjalnych. Podium nie udało się zdobyć, ale wszyscy uzyskali bardzo dobre wyniki, potwierdzając swoją duża wiedzę i znajomość fachu strażackiego.
W kategorii szkół ponadgimnazjalnych wygrał reprezentant OSP Lubcza Kamil Podraza. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym wojewódzkim etapie OTWP, który odbędzie się w Wieliczce.