OSP ZALASOWA

Rok założenia 1893

Strażacki Turniej Siatkówki

Strażacki Turniej Siatkówki
W niedzielę 30 lipca wzieliśmy udział w strażackim turnieju piłki siatkowej plażowej, zorganizowanym po raz drugi przez strażaków z Lubczy. W turnieju udział wzięło 12 drużyn tj. OSP Bielowy,OSP Kowalowa,OSP Joniny,OSP Piotrkowice,OSP Wola Lubecka,OSP Ryglice, OSP Ilkowice ,OSP Lubcza,OSP Nowe Żukowice i nasza drużyna.Po losowaniu trafiliśmy do grupy D razem z drużynami z Nowych Żukowic i Ilkowic. Niestety naszej młodej drużynie nie udało się powtórzyć sukcesu sprzed roku drugiego miejsca i po dwóch przegranych grupowych meczach nie awansowaliśmy do ćwierćfinału.Brakło dwa małe punkty w tie-breaku ale nie zabrakło walki. Turniej wygrała drużyna OSP Joniny przed OSP Bielowy i OSP Lubcza. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie,organizację i fajną zabawę,