OSP ZALASOWA

Rok założenia 1893

Uroczystości w OSP Lubcza

Uroczystości w OSP Lubcza
W sobotę 27 maja wzieliśmy udział w uroczystym apelu strażackim podczas którego poświęcono nowy samochod strażacki oraz miało miejsce ślubowanie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Ślubowanie złożyło i zostało pasowanych na strażaka dziesięciu najmłodszych członków OSP Lubcza, których opiekunem jest dh Kamil Podraza.  Serdeczne Gratulacje! Nowy samochód , który uroczyście poświęcił proboszcz parafii w Lubczy ks. Marek Kuzak to Nissan Navara, samochód ten przystosowany jest do pokonywania bardzo trudnych warunków drogowych. Został wyposażony w specjalistyczny sprzęt i będzie służył głównie do ratownictwa medycznego. Podczas uroczystości zostały również wręczone odznaki zasłużonym strażakom OSP Lubcza. Strażakom OSP i MDP Lubcza życzymy wszystkiego najlepszego i dziękujemy za zaproszenie na tę uroczystość.