OSP ZALASOWA

Rok założenia 1893

ZABEZPIECZANIE MARATONU MTB

W dniu dzisiejszym podobnie jak w ubiegłych latach zabezpieczaliśmy trasę wyścigu kolarskiego „ Dare 2B MTB Maraton” – SKRZYSZÓW. Zabezpieczaliśmy trasę na odcinku od ul. Wołowej w Tuchowie do ul. Piastowskiej w Zalasowej . „ Dare 2B MTB Maraton” to impreza sportowa mająca na celu szerzenie zdrowego stylu życia poprzez promocję wypoczynku na rowerze. W tym roku trasa to trzy dystanse, z których najdłuższy to 90 km ścigania i około 2000 metrów w pionie. Mimo drobnych korekt rdzeń trasy pozostał bez zmian, silnie interwałowa miejscami techniczna nie pozwalająca na „ sen za kierownicą” a do tego pełna interesujących widoków i uroczych miejsc, dlatego zawody te są świetną promocją walorów turystycznych naszego Pogórza. Dokładne informacje na temat tras, regulamin, warunków udziału i galerie zdjęć na stronie organizatora zawodów.