OSP ZALASOWA

Rok założenia 1893

ZAWODY W RATOWNICTWIE W RAMACH PIERWSZEJ POMOCY

Dzisiaj korzystając z zaproszenia Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Tuchowie, wzięliśmy udział w gminnych młodzieżowych zawodach w ratownictwie w ramach pierwszej pomocy. Uczestnicy zawodów musieli się wykazać umiejętnościami praktycznymi z udzielania pierwszej pomocy w przygotowanych scenkach tj. porażenie prądem elektrycznym pracownika budowlanego, poparzenie osoby gorącym olejem, zadławieniem piłkarza, osobą podtopioną wyciągniętą z wody oraz osoba która upadła na schodach. Na zakończenie musieli rozwiązać test z wiedzy teoretycznej. Wynik naszej młodej drużyny to 199pkt/250pkt. Bardzo dziękujemy Wszystkim organizatorom za możliwość udziału w tak profesjonalnie zorganizowanych zawodach. Było to dla naszej debiutującej w takich zawodach drużyny super doświadczenie i zdobycie umiejętności i wiedzy, które na pewno zaprocentują w przyszłości.

Dziękujemy wszystkim drużynom za fajną rywalizację.